Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
big-zbig napisał:
a na głównej ulicy miasta zamiast kawiarenek i restauracji wolałabyś....? weź się nie ośmieszaj.
Jasne oczywiście kawiarenki i restauracyjki w których przy herbatce lipowej i kawie siedzą poeci, malarze, profesorowie i wszelcy intelektualisci dumając o obrotach świata tego hihihihi eeeeee k. eeeeeeeeee, teges ja p...dole luz wyluz zaje....znad chmielowego drogi Panie sie rozlega z tych przybytków. o sory kawiarenek i restauracyjek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLOR33 napisał:
LUBLIN TO JEST JEDNAK MEGA WIOCHA JUŻ NIE PROWINCJA ALE ZACOFANA,ZABITA DECHAMI WIOCHA!!!NIE OBRAŻAM WSI POLSKIEJ ALE LUBLESKIE I LUBLIN TO TAKA WIEŚ ALE ŚREDNIOWIECZNA!!MASZTY TELEFONI KOMÓRKOWEJ WON,INWESTORZY WON, KONCERTY WON,TYLKO KLECHOWE IMPREZY BARDZO CHĘTNIE COME CHA,CHA!!PROPOZYCJA DLA NASZYCH PSEUDORARDNYCH PRZYŁACZCIE TĘ WICHE MIEJSKĄ DO WATYKANU ALBO SPRZEDAJCIE PURPURZE Z EPISKOPATA JAKO ZWROT MIENIA POKOMUNISTYCZNEGO,CHA,CHA!!!
zgadzam się. jak święto kościelne to wszyscy na kolanach za kapłanem zasuwają, nie przeszkadza nikomu że przez miasto nie można przejechać, że walą w dzwony że aż talerze skaczą. nieważne że Polska to kraj świecki a przez tego typu imprezy całe miasto jest zablokowane. wtedy nikt nie protestuje. ale jak cos innego jest, coś z czego można by było zrobić reklamę dla miasta, to zaraz zbiorą się takie exprety i zaczynają wyrokować że to źle, niedobrze i wstrzymywać chcą wszystko. najlepszy motyw to budowa komisariatu na lsm. przez 30 lat chcieli budowy, jak zaczeli budować to zaraz motłoch zawiązał komitet( całe szczęscie że to promil społeczności lsm) i chcieli zaprzestania budowy bo pościgi, strzzelaniny i wojny gangów. a ten koleś co krzyczał NIEMCY jak maszt chcieli budować! dzieki temu jesteśmy znani w POLSCE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Łątka? A czemu on nie negocjuje? np. tak jak z PKS. Bo Krawczyk to może negocjować tylko z lubelskim koziołkiem aby nie beczał tak jak on
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fuga napisał:
Jak nie pasi-niech zmienią miejsce zamiaszkania.
To daj mi cwaniaku klucze do nowego mieszkania, z chęcią zamienię tą obsraną kamienicę z festiwalem za oknem na twoje zapewne wygodne mieszkanko w bloku. Tak się składa że mieszkam w tej kamienicy i mimo że stałem wtedy pod bramą, jakoś nie palę się na ten festiwal. Ktoś chętny na zamianę? Mam najlepsze miejsca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam w mieszkaniu 24 godziny na dobę hałas samochodów z Al. Sikorskiego więc żądam zamknięcia ruchu na tej ulicy a co!! jak protestować to po całości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Toawrzyszu. Widzę że dla Ciebie najlepsze miejsce to twój grajdołek ciepły. nic nie jesteś w stanie od siebie dać, niczego się wyrzeknąć w imię rozwoju miasta. gardzę takimi jak Ty. tylko narzekacie, tylko marudzicie, macie wszystk ogdzieś, najważniejsze aby wookoło was był spokój a reszta się nie liczy. w czterech literach macie rozwój miasta, szansę jaką może dać lublinowi tego typu wydarzenie. nie ma u nas szans na fabryki, postawmy przynajmniej na kulturę, to rzesza turystów, a dzięki nim hotele, knajpy, usługi, handel. jeśli nie tak to inaczej ale musimy razem pomóc miastu aby coś tu się działo. mam dość słuchania że wrocław to to i tamto, a poznań i kraków to co innego. dlaczego tak nie można mówić o lublinie? to przez takich jak Ty zawali drogę miasto stoi, słyszy się tylko o nas jak blokujemy inwestycje i ciągle nam cos nie pasuje. wrocław przez 5 lat remontował drogi i nikt nie protestował choć cały był rozkopany! człowieku wyjrzyj dalej poza ściany swego mieszkania! daj temu miastu szansę
Jestem za promocją miasta i chciał bym aby coś w tym mieście się działo ale jestem PRZECIW GŁUPOCIE I NIEUDOLNOŚCI URZĘDASÓW!!! Tak dużą imprezę chce się upchać w ciasne uliczki Starego Miasta?. To jak rozegrać mecz piłki nożnej o mistrzostwo świata na szkolnym boisku. Muszla w Ogrodzie Saskim zaczyna porastać trawą a na pewno było by przyjemniej wśród drzew a nie na obdrapanej i ciasnej starówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To daj mi cwaniaku klucze do nowego mieszkania, z chęcią zamienię tą obsraną kamienicę z festiwalem za oknem na twoje zapewne wygodne mieszkanko w bloku" Proszę bardzo-jeśli masz 88 metrów i to mieszkanie jest Twoją własnością-to już podpisujemy zamianę.Zaznaczam tylko,że w maju,podczas dni kultury studenckiej też będziesz miał parę nocy zarwanych z powodu odbywających się koncertów...tylko muza trochę inna ale ja jestem za-podoba mi się nasze Stare Miasto... A i jeszcze jedno-nie mieszkam w bloku tylko w domku jednorodzinnym(a to trochę więcej kosztuje,za wszystko płacę sama)To jak-zainteresowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jest wieś, ja pierniczę ale wieś. Lublin to już nawet nie może być określany Polską C - to jest Polska "W" - w jak wiocha. A wszystko przez ten cholerny lubelski egoizm i zachłanność na kasę. Całe życie dziad nic nie robił, podatków nie płacił a potem jak przychodzi budowa obwodnicy to drze od państwa polskiego ile wlezie. Następny dziad dostał za friko mieszkanie na starym mieście, kiedy inni ciężko tyrali na mieszkania, i teraz ten DZIAD, ten lubelski DZIAD tylko protestuje, ten sam DZIAD nie wychowuje swoich synków dresów, którzy okradają turystów i mieszkańców Lublina. Proszę was włodarze tego miasta, sprzedawajcie kamienice po kolei, jak kogoś nie stać to na proszę na Felin, nikt na ulicy oczywiście nie może być zostawiony, ale na litość boską to jest starówka dużego europejskiego miasta z kilkusetletnią tradycją, nie pozwólcie by degeneraci nią rządzili, starówka należy do miasta, dresy i pijaki nie. Ale wstyd. P.S. Koło siebie mam ulicę po której codziennie napierdzielają tysiące pojazdów, DZIAD ze starówy ma ciszę przez większość roku, żądam zamknięcia ulicy na której mi hałasują, ŻĄDAM I PROTESTUJĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wklejam tu to co napisałam na gazecie: Pierwsza wątpliwość która mnie naszła: dlaczego oni robią to dopiero teraz? Dlaczego nie pomyśleli wcześniej? Już rok temu, po zakonczeniu poprzedniej edycji, mogli sie skontaktowac z Mirkiem Olszówką, i zacząc z nim negocjacje. Mogli zażądać - bo ja wiem? - ekwiwalentupieniężnego ewentualnie doprowadzic do zmiany lokalizacji. A tak: protest w momencie kiedy impreza stratuje jest chamskim terroryzmem, bo taką imprezę przygotowuje się ładnych kilka miesięcy. Bo taka impreza nie kosztuje złotówki. Wątpliwośc druga: mamy wyjątkowo piękne Stare Miasto, które jest naturalna scenerią dla koncertów. Myslę, że jedną z podstawowych przyczyn dla której wszystkim tak bardzo spodobały się Inne Brzmienia, było własnie otoczenie kamienic. Pusty śmiech ogarnął mnie jak w radiu usłyszałam wypowiedź jednego z protestujących: przeciez mozmna przenieść na Plac Zamkowy albo do Muszli. Tiaa. Tak jakby na Placu Zamkowym też nie mieszkali ludzie. Co do Muszli - jest fajna, ale nocne powroty przez Ogród Saski nie należą do najprzyjemniejszych. Reasumując: pół roku wczesniej potraktowałabym mieszkańców rynku z sympatią. Zrozumiałabym ich rację. Ale teraz: sa dla mnie zwykła gromada rozkrzyczanych awanturników. Tym bardziej - że odrzucili od miasta oferte zastępczych noclegów. I jeszcze a propos Muszli: jest to osobna instytucja, z osobnym programem, zarzadzana przez CK. Wątpię aby ludzie z CK wpuscili na swój teren obca imprezę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jelczykk napisał:
To daj mi cwaniaku klucze do nowego mieszkania, z chęcią zamienię tą obsraną kamienicę z festiwalem za oknem na twoje zapewne wygodne mieszkanko w bloku. Tak się składa że mieszkam w tej kamienicy i mimo że stałem wtedy pod bramą, jakoś nie palę się na ten festiwal. Ktoś chętny na zamianę? Mam najlepsze miejsca!
Daj klucze do nowego mieszkania??? A jestes wlascicielem mieszkania w "obsranej kamienicy" ze chcesz sie zamieniac? Jesli tak, to czemu nie sprzedasz i nie kupisz "wygodnego mieszkania w bloku"? Ludzie pracuja i oszczedzaja, zeby miec wlasne miejsce, a ty "daj klucze" hehe. Socjalizm sie na szczescie skonczyl i nie mozesz oczekiwac, ze ktos bedzie ci sponsorowal kupno mieszkania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie robię grubą nieprzyzwoitość z tego miejsca - Lublina! Nie, proszę mi nie przerywać!, mnie to nie interesuje, proszę mi nie przerywać!! Ja mówię i ty DZIADZIE mnie słuchaj, DZIAD niech siedzi cicho, ja mówię! Proszę mi nie przerywać. Lublin może się pochwalić dresami,dziadami ze starówy, tunelem, dwoma produkującymi bezrobotnych uniwerkami,flotą Ikarusów z tępymi drechami przy drzwiach i czym jeszcze? A, stadionem i przede wszystkim ZAJEBISTYMI, NAJBARDZIEJ WYSZUKANYMI ROZWIĄZANIAMI KOMUNIKACYJNYMI NA ŚWIECIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Olszówka, zorganizuj se pan ten koncert pod oknem swojego domu albo mieszkania, zależnie co pan masz. Wtedy będziesz wiedział, jaka to "atrakcja"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te śmieci ze starówki nie mają prawa głosu !!!!! to nie ich włąsnościowe mieszkania !!!!! to mieszkania miasta Lublin !!!!!! nie płacą czynszu jak trzeba, sikają po bramach, chleją wódę codziennie, okradają porządnych mieszkańców Lublina i turystów a teraz śmiecie chcą mieć głos???????!!!!!! to SKANDAL !!!! te baby niech lepiej pilnują swoich złodziejskich bandyckich dzieci !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDAC KTO PROTESTUJE.PRZECIEZ CI LUDZIE NIE PRACUJA A MAJĄ ŻĄDANIA Z MIASTA, OPS-U I INNYCH.NIGDY TAKI DZIAD NIE ZAPŁACIŁ ZA TO MIESZKANIE A PODSKAKUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIAŁ BY NOWY STADION PODOBONO .....A GDZIE ON JEST NIKT NIE WIE VON DLA KONCERTÓE NA ST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy jacy mieszkańcy stanowią większą część lubelskiej starówki....niestety ciężko od nich wymagać zrozumienia dla "hałasu". W wiekszości cywilizowanych miast starówka stanowi reprezentacyjną część miasta, odbywaja tam się liczne imprezy kulturalne itd. W lublinie starówka była synonimem kiepskiej dzielnicy i strach było tam isc po zmroku. Pamietam podobną sytuacje sprzed kilku lat kiedy pan lokator krzyczał z okna na ekipe montującą scene: "stawiajcie sobie to g. pod swoim BLOKIEM, spale to g. w nocy!" pod BLOKIEM!? starówka jest własnością wszystkich lublinian a ci biedni ludzie nie rozumieją tego i chyba długo tego nie zrozumieja...(moze do 2016 coś się zmieni??) Ciekawostką jest też że kiedyś ktoś wyrzucił właśnie z tej kamienicy psa z drugiego piętra, było to popołudnie kiedy większość ogródków było zajęte przez ludzi.... patologia. nie ma jakichs socjalnych mieszkań dla tych państwa????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOCHERY ZAMKNAC JADACZKI!!! Jedna nie moze sie wsylowicc, a druga zaraz zawalu dostanie bo jej skle zamkna na 10 dni!!!!! ale bawic to sie chca wszyscy, aby nie na ich podworku. BRAWOMIASTO, ROZSTAWIC TA MUSZLE I SIE BAWIMY a te mochery stare i ten bialy lalus niech sapada do lasu na ten czas!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszyscy cha drogi, imprezy ale jak przyjdzie co do czego to NIE BO ONI TU SA!!! w morde jerza!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszeliście!? Urząd miasta powinien nam zapewnić wypoczynek.... KU**WA! Co za tupet ma to babsko, to ja poproszę 3 miesiące płatnego urlopu do miasta bo takie babska jak ona co dzień piłują mordy pod moim blokiem. Plebs ma roszczenia i to jakie, łuuu, normalnie myślałem że pierd***ę ze śmiechu. Wypoczynek to sobie kup, zapracuj na niego jak wszyscy uczciwie pracujący. Jezu, kiedy ktoś zrobi porządek z tym plebsem na Starym Mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzają się niestety moje obserwacje poczynione w trakcie kilku wizyt w Lublinie. Przebywając na Starówce odnosiłam każdorazowo wrażenie, że w odróżnieniu od europejskich miast, gdzie zamieszkanie w historycznym centrum miasta jest rodzajem nobilitacji, trudno zresztą dostępnej zwykłemu zjadaczowi chleba, Lublin ze swojej Starówki uczynił rodzaj slumsu, spędzając tu patologię z całego miasta. Pełno podejrzanych indywiduów, tzw. drechy czy też żulia, nietrzeźwi, jakaś smarkateria "na prochach" etc etc. Słowem - typy zdecydowanie aspołeczne, co znalazło ewidentny dowód w opisanych zachowaniach. Myślę, że przywracanie świetności polskim starówkom należałoby rozpocząć od wysiedlenia z nich hołoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padre81 napisał:
Ci ludzie mieszkają w kamienicy Komunalnej , plac jest Komunalny , zaproponowano im rozwiązanie nie zgodzili się , niech ponoszą konsekwencje , nikt nie każe im mieszkać w mieszkaniu na starym mieście , niech złożą podanie o zamianę przydziału na inna lokalizację z chęcią się z nimi zamienię i obiecuję nie będę protestował ze mi za głośno .
Padre81 - ależ mam ci ochotę napisać żeś głupi.... ;-) socjalisto jeden.... ale odeślę cię na forum Wyborczej Kliknij i poczytaj posty Leniaka ps. Gratulacje dla Anety wiesz czemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...